Тварі є тварі...
(Сергій) 25.11.07 21:35
|
|
|
|
|
Не гоните на Лёню - он был на майдане! А раз был на майдане, то ему всё можно.
(Анархист) 19.11.06 00:56
|
|
|
|
|
Знаю цю трасу добре, звичайно якщо їхати по правилах (а там не автобан), то трагічних випаджків там б не було... Просто всі бізнесмени, політики, урядовці і їхні друзі що їздять тією трасою (найчастіше) - почувають себе Богами на Землі і шумахерами за кермом. Яка совість у них? Вона не варта і ламаного гроша (знаю з власного досвіду спілкування з "великими"). Цікаво було б зв*язатись з родичами, знайомими і близькими занинувшого хлопця - як з ними обійшовся Леонід Михайлович? Друзі журналісти, будь-ласка, підготуйте матеріал.
(Роман) 06.11.06 11:04
|
|
|
|
|
Вам потрібно перейменувати сайт, замість Кияни - на АНТИ ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ..
(Ватс АП?) 05.11.06 23:25
|
|
|
|
|
Славко, это, безусловно, плохо. И напрягаться, вглядываясь в возможных "подколёсников", не очень-то хочется. Но всё-таки он должен был остановиться визжа тормозами... Или вильнуть влево. Высказать пять тонн трёхэтажных матов... но не сбивать человека. Негодование "по теме" прекрасно понимаю, но речь о том, что человек всё-таки мёртв, а Леонид всё-таки весел здоров и благополучен и готов к новым подвигам.
(Виталий) 05.11.06 14:51
|
|
|
|
|
До этого его машина сбила мальчика (единственного ребенка, кстати, матери-одиночки). На "зебре". Днем. Свидетели четко видели, что в этой машине находился он сам (пассажиром). Кто-то хочет сказать, что это совпадение? Или происки Омельченко, как утверждает сам Черновецкий? (этого утверждения, по-моему, хватает для постановки диагноза). Или кто-то верит, что его накажет его личный с Аделаджой на двоих Бог? Или может он ночами не спит?
(А.Д,) 03.11.06 17:57
|
|
|
|
|
Віталік -я з тобою згідний, те що я написав стосується ситуації, коли водій не пяний і не обкурений і летить зі швидкістю ракети - але про це в довідці нічого не сказано ні про водія ні про пішохода. ще одна річ - видимість на дорозі заміряють по картці БІЛОГО паперу, а люди ходять в ЧОРНОМУ одязі. І не дурний придумав, що ходити треба по зустрічній полосі, тоді принаймні світле обличчя можна помітити швидше. Так як в нас ходять люди по доргах, то хочеться їздити з куском доброго шланга і п..дити багатьох з них. мене одне дивувало тоді, коли це сталося - Черновецький пищав що це провокація, яку влаштував Омельченко.
(Славко) 03.11.06 17:51
|
|
|
|
|
Славко, надо смотреть под колёса. Если он выпрыгивает из кустов под колёса мчащейся машине - одно дело. Но топающего по обочине(даже по "неправильной") - давить не стоит. В нормальном состоянии, на нормальной скорости водитель успевает остановиться или вывернуть. А если бы он стоял просто на обочине и голосовал, потому что друг попал в аварию, etc? Сносить его, потому что он на обочине? Хорошо, конечно, когда у пешехода на затылке катафот или лампочка... А "другая" сторона правилами предусмотрена для того, чтоб успеть от дурного водилы отпрыгнуть. Что с водилы ответственности не снимает.
(Виталий) 03.11.06 17:42
|
|
|
|
|
нічого б не сталося - причиною зіткнення був вихід пішохода на проїжджу частину вночі, а не їзда авто по тротуару. Водій не винен.
(Славко) 03.11.06 17:41
|
|
|
|
|
Тільки що б сталося із простим водієм? Не з депутатом?
(Марічка) 03.11.06 17:27
|
|
|
|
|
|
Подивитися всі
|