Сирець також без тепла, спочатку включили ледь-ледь теплі батареї та вода, а зараз знову холодні батареї а з крану горячої біжить холодна вода. Однак в переліку домів Шевченківського району нашої вулиці Подвойського немає, мабудь що рахують що включення відбулося а там аварійна ситуація і це надовго.Перерахунок чекати навряд чи, де наші кошти що проплачували влітку Це явно глас в пустелі, ми нікому не потрібні і ВОНИ нас не люблять і ніколи не любили
(мася) 29.10.07 16:02
|
|
|
|
|
Троещина, Закревского, 11, отопления нет и не было, а сейчас и горячую воду отключили, уже третий день нет.
(Мария) 28.10.07 12:12
|
|
|
|
|
Станом на 23-00 27.10.2007 р. без опалення буд.61а по вул. Чигоріна в Печерському р-ні. Цікаво, як довго мер і його команда, в першу чергу заступник Голубченко, будуть знущатись над людьми? Невже мазохісти і отримують задоволення . . .Все-таки мер прибулець . . . з космосу
(замерзлий киянин) 27.10.07 23:44
|
|
|
|
|
24 октября 2007г.Нет отопления по ул.Молодогвардейская,11 в Соломенском районе.
(Нина) 23.10.07 12:16
|
|
|
|
|
На вулиці Антонова б.9 станом на 17-ту годину 22.10.2007 року опалення відсутнє... не знаю, як там опалюють халупу в мера, але Київське "Теплокомуненерго" - падлюки та сволота.
(Іван) 22.10.07 17:59
|
|
|
|
|
печерск, бул. дружбы народов 26.1 , до сих пор нет отопления, а двадцатого числа отключили горячую воду. в воскресенье , двадцать первого во дворе разрылы котлован, делая вид что идут ремонтные работы. но после того как разрыли ушли и никого нет до сих пор.
(оксана) 22.10.07 11:47
|
|
|
|
|
ТРОЕЩИНА!!!! Закревского,7 и Маяковского,4-В нет и НЕ БЫЛО отопления! ЖЭК даже не называет сроки включения, очередная поломка, когда включат НЕИЗВЕСТНО!
(Деснянский р-н) 22.10.07 11:23
|
|
|
|
|
Миропольская (Днепровский район) - батареи еле-еле душа в теле, впрочем, как обычно.
(Ирина) 22.10.07 10:51
|
|
|
|
|
А Голосеевский район отрапортовал, что все в порядке??? Ломоносова - новые дома Лико-холдинга - батареи холодные, электричество пропадает регулярно - полная "разруха" по Булгакову...